Odontologai

Esame profesionalų, protezistų, burnos chirurgų, higienistų komanda. Savo pacientams siūlome tai, kas šiandien naujausia ir geriausia. Profesionali ir moderni odontologijos technika leidžia pasiekti rezultatus, pateisinančius mūsų pacientų lūkesčius, naudojamos tik šiuolaikiškos aukščiausius reikalavimus atitinkančios odontologinės medžiagos.

Janina Mockaitienė
Gydytoja odontologė

2000 m. baigė Kauno Medicinos Universitetą. Nuolat tobulinasi kanalų gydymo ir pergydymo, estetiniame ir funkciniame dantų restauravime, kuris apima estetinį dantų plombavimą ir protezavimą laminatėmis ir vainikėliais. Tobulinasi kursuose ir konferencijose Lietuvoje bei kitose šalyse.

Janina Mockaitienė
Gydytoja odontologė
Dainius Mockaitis
Gydytojas odontologas ortopedas

1998 m. baigė Kauno Medicinos Universitetą, Vilniaus Universiteto odontologijos fakultete baigė antrinės rezidentūros studijas, kur įgijo gydytojo odontologo ortopedo kvalifikaciją. Atlieka dantų protezavimą visų rūšių protezais. Nuolat tobulinasi seminaruose ir konferencijose Lietuvoje ir kitose šalyse.

Dainius Mockaitis
Gydytojas odontologas ortopedas
Justė Savickienė
Gydytoja odontologė

2009 m. baigė Vilniaus Universiteto odontologijos fakultetą. Darbo patirtis: Baltupių šeimos medicinos centras, “Mano miesto klinika”, “Šv. Kristoforo odontologijos klinika”. Domėjimosi sritys: šaknų kanalų gydymas ir pergydymas, estetinis plombavimas, neinvazyvus, konservatyvus gydymas išlaikant kuo daugiau sveikų danties audinių. Nuolat tobulinasi seminaruose, kursuose ir konferencijose Lietuvoje ir kitose šalyse.

Justė Savickienė
Gydytoja odontologė